HAKKIMIZDA

Firmamız 1974 yılında sanayi bölgesinde ilk çelik eşya olarak üretime başlayıp daha sonrasında  ahşap mobilya üretimine devam etmiştir. Mobilya sektöründe 45  yılı aşkın tecrübesiyle mobilyanın farklı ürün gruplarını bir araya getirerek Toprak Mobilya altında sizlerin beğenisine sunmuştur. 


MİSYONUMUZ

*Satış öncesi olduğu gibi satış sonrasıda müşterilerimizin yanında olabilmek.

Kaliteden taviz vermeden üretim yapmak, Müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; Çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına, çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla geliştirip tamamladığı alt yapısıyla hep daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ile iş alanımızda lider kurum olmak.

VİZYONUMUZ

*Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme ilkesinden hareket ederek yapılan hataların sebeplerini ve tekrar etmemesini sağlayarak kaliteyi en üst seviyede tutmak. Geçmişimizdeki ve bugün, yaşamış olduğumuz olumlu-olumsuz tecrübe birikimlerini kullanıp, geleceği planlayarak, uzun vadede ülkemiz ekonomisine katkı sağlayıp istihdam yaratarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve en iyi hizmeti vermek başlıca gayemizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte hareket ederek müşteri güvenini ve sürekliliğini sağlamak. Kalite yönetim sistemi şartlarını karşılayarak kalitemizde üst seviyelere ulaşmak, uluslararası standartlarda üretim yapmak ilkemizdir.